Whatsapp Sohbet Arşivi Nasıl Silinir ?

Mustafa     22-08-19     Sohbet     Whatsapp Sohbet Arşivi Nasıl Silinir ?     1235 Defa Okundu

Whatsapp Sohbet Arşivi Nasıl Silinir ?

Whatsapp sohbet arşivi silme yoluWhatsapp uygulamasına girilmesi ile oldukça kolaydır. Whatsapp günümüzde insanların iletişim için kullandıkları en önemli sosyal medya aracıdır. Dünyada milyonlarca insanın kullanımında olan Whatsapp sürekli olarak yeni bir teknolojiyi bünyesine katıyor. Bu yeniliklerden bir tanesi de Whatsapp sohbet arşividir. Bu arşive bir sohbet kaydeden kişiler daha sonrasında bu arşivi silebilirler. Whatsapp sohbet arşivi silmek için de ilk olarak Whatsapp açılmalı ve daha sonrasında ekranın alt kısmına gelinerek Arşivlenmiş Sohbetler’e tıklanmalıdır. Ardından hangi sohbetin silinmesi isteniyorsa onun üzerine uzun süre basılmalıdır. Son aşamada ise üst kısımda bulunan çöp kutusu simgesine tıklanmalıdır. Bu şekilde silme işlemi gerçekleştirilebilir.

Bir Whatsapp Sohbetini Nasıl Arşivleyebilirim ?

Whatsapp sohbet arşivi silme işleminin gerçekleştirilebilmesi için ilk olarak bir sohbetin arşivlenmesi gerekiyor. Bu arşivlemeyi de yapabilmek için arşivlenmek istenen kişi ya da grubun üzerine basılı tutulmalıdır. Daha sonrasında ise üst kısımda arşivleme logosu çıkacaktır. Bu logoyu tıklayan kişiler arşivleme işlemi de yapabilirler. Özellikle önemli konuşmaların olduğu bir sohbetin arşivlenmesi kişilere büyük yarar sağlıyor. Bu arşivleme özelliği sayesinde aranan konuşma vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde bulabiliyor. Ayrıca üzerinden uzun zaman geçse dahi arşivde sohbet saklandığı için sohbete her an ulaşabilmek mümkün oluyor.

Sitemiz İle Kaliteli Bir Sohbetin Ayrıcalığını Yaşayın

Whatsapp sohbeti yapabilmek için insanlara önerilen sitelerden bir tanesi https://www.telafi.net/ internet sayfamızdır. İnternet sitemiz üyelerine pek çok farklı sohbet odası sunuyor. Bu odalar sayesinde de yeni kişiler ile tanışabilmek ya da yeni bilgiler edinebilmek mümkün oluyor. Web sayfamız aracılığıyla herkes kendisine uygun bir sohbet odası bulabiliyor. Arkadaşlık, mobil gibi kategorilerin yanı sıra sitemizde Sosyal Medya sohbet odaları da yer alıyor. İnsanlarla kaliteli bir sohbet etmek isteyen kişiler internet sitemize girebilir. Web sayfamızda insanları rahatsız eden paylaşımlarda bulunan kişilere kesinlikle yer vermiyoruz. Bu da bizi diğer sohbet sitelerinden daha önemli bir pozisyona getiriyor. Sohbete katılmak isteyen kişilerin ise tek yapmaları gereken şey bir kullanıcı adı belirlemesidir.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Telafi.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Kategoriler

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

         

Telafi.NET, Sohbet chat İştirakı olup tüm hakları saklıdır.