RCS Sohbet Servisi Nasıl Kapatılır ?

Mustafa     19-08-19     Sohbet     RCS Sohbet Servisi Nasıl Kapatılır ?     10088 Defa Okundu

RCS Sohbet Servisi Nasıl Kapatılır ?

RSC sohbet servisini kapatmak işlemi için ayarlara girilmesi gerekiyor. RSC yani RichCommunication Service ülkemizde çok yeni olan bir teknolojidir. RSC pek çok telefon şirketinin desteklediği bir üründür. Bu yeni teknoloji internet olmadan mesajlaşabilmeyi olanaklı kılmaktadır. RSC sayesinde yazılı mesajların yanı sıra sesli mesaj ya da dosya gönderme işlemi de gerçekleştirilebilir. Ancak bu teknolojiyi kullanmak istemeyen kişiler RSC sohbet servisi kapatma için ayarlara girmelidir. Daha sonrasında Ses ve Bildirimler ya da Uygulamalar ve Bildirimler menüsü açılmalıdır. Burada RSC’yi bularak kapatma işlemini gerçekleştirilebilir. Dilediğiniz zaman aynı yöntemi kullanarak RSC sohbet servisi aktif hale de getirilebilir.

RCS Sohbeti Yapmak İsteyenler Nereye Başvurmalı?

RSC sohbeti yapmak isteyen kişilerin tercih ettikleri en önemli adreslerden bir tanesi https://www.telafi.net/internet sitemizdir. RSC 10 yıldır pilot çalışması yapılan ancak son yıllarda hizmet vermeye başlayan bir teknolojidir. Ancak pek çok kişinin ilgisini çekmeyi başarmasından dolayı popülerliği de giderek yaygınlaşıyor. RSC sohbeti için de web sayfamız ziyaret edilebilir. Kullanıcı adı ve şifre ile siteye giriş yapan kişiler sohbetlerinin tadını çıkarabilirler. Ayrıca şifre olmadan da sohbete girebilmek mümkündür. Yalnızca kullanıcı adını yazan kişiler şifresiz de giriş yapabilirler. Böyle özellikler sunmasından dolayı da RSC sohbetleri için pek çok kişi internet sitemize giriyor.

Hem Masaüstü Hem de Mobil’de Telafi.Net’i Kullanabilirsiniz

RSC sohbetini yapmak için web sitemize giren kişiler sohbetlerini hem masaüstü bilgisayarlarında hem de mobil cihazlarından edebilirler. İnternet sayfamız mobil cihazlara da uyumlu olmasından dolayı kolaylıkla bu cihazlardan da sohbetlere bağlanılabilir. Web sayfamız bu özelliğinin yanı sıra kullanıcılarına şu faydaları da sağlıyor:

  • Kargo ve küfürsüz bir sohbet,
  • Yasadışı paylaşımlara maruz kalmadan kaliteli bir sohbet.

Bu konulara oldukça dikkat eden internet sitemiz bu kuralları ihlal eden kişileri anında üyelikte çıkarıyor. Bu şekilde kalite standardını koruyor olmamızdan dolayı da sohbet konusunda tercih edilen sitelerin başında geliyoruz. Sitemizin bu ayrıcalıklarından yararlanabilmek için de anında bir kullanıcı adı bulunabilir ve siteye giriş yaparak sohbete başlanabilir.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Telafi.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Kategoriler

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

         

Telafi.NET, Sohbet chat İştirakı olup tüm hakları saklıdır.