PUBG Mobile Sohbet Odasına Nasıl Girilir ?

Mustafa     18-08-19     Sohbet     PUBG Mobile Sohbet Odasına Nasıl Girilir ?     1225 Defa Okundu

PUBG Mobile Sohbet Odasına Nasıl Girilir ?

PUBG Mobile sohbet odasına girmenin yolu oyunun sağ üst köşesindeki menüye girmektir. PUBG son dönemin en popüler oyunlarından bir tanesidir. Playerunderknown’s Battlegrounds’un kısaltması olan PUSBG oyunu bir uçağın içerisinde başlar. Daha sonrasında ise oyuncular bir adayı keşfederek maceranın içerisine sürüklenir. Özellikle strateji ve takım çalışması gerektirdiği için PUGB Mobile sohbet odasının önemi oldukça fazladır. Sürekli gelişen bir oyun olmasından dolayı günümüzde sesli sohbet odalarına dahil olabilmek de mümkündür.

PUBG Mobile’da Sesli Sohbet Açmak İçin Ne Yapılmalı?

PUBG Mobile sohbeti sesli olarak yapmak isteyen kişiler ilk olarak oyunun başlamasını beklemelidir. Daha sonrasında ekranın sağ üst köşesinde bir menü mevcuttur. Bu menüye gelen kişiler haritanın yan tarafında bulunan hoparlör düğmesini basmalıdır. Bu şekilde sesli sohbet etkin hale getirilebilir. Ardından oyuncular mikrofonu açmalıdır. Bunun için de hoparlörün altındaki mikrofon düğmesine basılmalıdır. Bu ayarları yapan kişiler oyunda sesli sohbet etme şansını yakalayabilirler. Bunların yanı sıra https://www.telafi.net/ internet sitemize girerek de PUBG sohbeti yapabilmeniz mümkündür. PUBG oyunu severlerin bir numaralı adresi olan web sayfamız sizin gibi PUBG oynayalar ile konuşmanızı sağlayacaktır. Bu sohbetler sayesinde de oyunun son çıkan özellikleri neler olduğu ya da hangi seviyede nelere dikkat edilmesi gerektiği konusunda bilgi edinebilirsiniz.

Sohbet Odalarında Nelere Dikkat Edilmeli?

Sohbet odalarına giren kişiler bu sohbetler sırasında bazı noktalara dikkat etmelidir. Bunlardan en önemlisi de küfür ve aşağılayıcı ifadelerin kullanılmamasıdır. İnternet sitemizin de en hassas olduğu konulardan bir tanesi budur. Bundan dolayı PUBG oyunu sohbeti yapmak için internet sitemizi tercih eden kişiler kullandıkları kelimelerin küfür ya da argo içermemesine özen göstermelidir. Bunların dışında sohbet odasını kullanan kişilerin kesinlikle başkalarına kişisel bilgilerini vermemeleri de gerekir. Özellikle kredi kartı bilgisinin paylaşılması çok büyük sonuçlara yol açabilir. Dolandırıcıların hedefi olmak istemeyenler kişisel bilgileri kendilerine saklamalıdır. Ayrıca yasa dışı bir şekilde ticari reklam yapılması da internet sitemizin sohbet odalarında yasaktır. Bu kuralları ihlal ettiği tespit edilen üyelerin de üyelikleri anında kesilecektir.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Telafi.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Kategoriler

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

         

Telafi.NET, Sohbet chat İştirakı olup tüm hakları saklıdır.