Javasız Sohbet Odaları

Mustafa     11-06-18     Sohbet     Javasız Sohbet Odaları     851 Defa Okundu

Eski dönemlerin site girişlerindeki java zorunluluğu ve o günleri açıkça konuşmak gerekirse zorlanan ne işkencelere maruz kalan insanlar vardı. İnternet ortamında her nereye girmek istesem karşıma çıkan java indir yazısı yada güncelleme yazısı kullanıcılara sıkıntı çektirmiştir.

Javasız Sohbet Çıkısı

Tabi zaman ilerledikçe yavaş yavaş bazı zorunluluklarda ortadan kalkmaya başladı. Bunlardan bir tanesi ise javalı sohbet chat sitelerinin çalışmaları sonucunda javalı siteler yerini javasız sohbet siteleri alarak bizler için büyük kolaylık sağlayarak bu işkenceden kurtulmamıza vesile oldular.

Javanın kısa anlatımını yapacak olursan Java ilk olarak Sun Microsystems tarafından 1995 yılında piyasaya sürülen bir programlama dili ve bilgi işlem platformudur. Java hızlı, güvenli ve güvenilirdir. Her ne kadar güvenilir olsada bizler için zor bir uğraş isteyen olaydı.

Javasız Sohbet Odaları

Javasız Chat Javasız Sohbet Odaları

Javasız hizmette bizlerde yerimizi alarak tüm sohbet kullanıcılarımızı java derdinden kurtarmış olduk. Hepimizi strese boğan bu zorunluluğun kalkması sizler kadar bizlerinde işine geldi. Bu şekilde sizlerin sitelerimize daha kolay ulaşmanızı sağladık. Tüm bu kolaylıkları sunan sitemiz yeni bile olmamasına rağmen açıldığı ilk günden itibaren Türk ve Yabancı ülkelerde yaşayan vatandaşlarımız tarafından ziyaretçi akımına uğramaktadır. Kısa zamandaki bu gelişmelerimizin sonucunda ise sizleri yoran tüm uygulamaları kaldırmakta doğru bir kara vermiş olduğumuzun sonucuna ulaştık. Hepimiz için javasız internet kullanımı hayırlı olsun.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Telafi.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Kategoriler

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

         

Telafi.NET, Sohbet chat İştirakı olup tüm hakları saklıdır.