İslami Sohbet – Dini Chat

Mustafa     23-07-18     Din & İslam     İslami Sohbet – Dini Chat     1006 Defa Okundu

İslami Sohbet ve Dini Chat odalarımız ile sizlerde seviyeli sohbet edebilirsiniz.

Toplum temelimizi oluşturan en önemli unsur din konusudur. Türkiye’de de bu unsur en çok dikkat edilen, en çok konuşulan unsurdur ve bu unsur sadece kitaplarımızda, televizyonda, radyoda konuşulan bir unsur değildir. Artık günümüzde inanç kaynağımız olan din mevzusu internet ortamında tüm platformlarda konuşulmakta ve fikir alışverişinde bulunulmaktadır.
Hepimiz biliriz ki en hassas noktamız dindir. İnançlarımız bizi yönlendiren kötü yapmamızı önleyip bizi iyiye yönelten bir kavramdır. Dini konuların rahatlıkla konuşulabilindiği sitemizde bununla ilgili odalarımız bulunmakta ve hatta yarışma kanalı dahi bulunmaktadır. İslam kanalında sizde arkadaşlarınızla yarışırken yeni bilgiler öğrenebilir ve öğrendiğiniz bilgileri yakınlarınızla paylaşıp onlarında öğrenmesini sağlayabilirsiniz.
Sizde dini sohbet odalarımızda bilgi paylaşımı yaparak peygamberin hayatları, mucizeleri, yaşadıkları dönemler, yapılan savaşlar, önemli adımlar, hadisler, hadislerin mealleri, Kur’an-i Kerim hakkında, ayetler hakkında, sureler hakkında vs. gibi tüm dini konularda bilgi alışverişinde bulunup aydınlanabilirsiniz. Bunu yaparken de herhangi bir ücret veya üyelik şartı olmadan kolayca bağlanabilir veya cep telefonunuzdan mobil olarak sitemize giriş yapabilirsiniz.
İslam ve din konusu birbiriyle iç içe olup bu düşünceleri benimsemiş insanlarla sitemizde buluştuğunuzda duygu ve düşüncelerinizi açıkça ifade edebileceksiniz. Biliyoruz ki hissiyatımızdan ötürü kimse bizi sorgulayamaz ve bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıptır. Bu konuları konuşurken farkında olmadan arkadaşlık, kardeşlik duygularınızın pekiştiğiniz ve zamanla daha iyi bir insan olduğunuzu gözlemleyebileceksiniz.
Sitemiz olarak saygı ve sevgiden, seviye ve kaliteden asla ödün vermemekteyiz. Her ne kadar sohbet sitemizde birbirimizin yüzünü görmesek de İslami sohbet veya dini chat yaparken içimize dolan huzurla gülümsediğimizin farkına varabiliyoruz. Bu da bizi daha çok birbirimize bağlamakta. Yazılı olarak iletişime geçtiğimiz bu ortamda neden bizde yeni şeyler öğrenip bu bilgileri bilmeyen arkadaşlarımızla paylaşmayalım veya bilen arkadaşlarımız saygı çerçevesinde konuşmayalım? Zamanla siz de fark edeceksiniz ki daha önceden yapmadığınız bir çok davranışı yapıyorsunuz veya yaptığınız davranışları artık yapmamaya başlıyorsunuz. Temelinde iyi ahlak olan bir din mensubuyuz ve zamanla buna yöneldiğinizi hepiniz fark edeceksiniz. İslami sohbet veya dini chat odalarımıza katılmak için yapmanız gereken sitemizi tıklayıp bir nick belirlemektir. İyi sohbetler dileriz.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Telafi.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Kategoriler

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

         

Telafi.NET, Sohbet chat İştirakı olup tüm hakları saklıdır.