Azar Görüntülü Sohbet

Mustafa     09-06-18     Sohbet     Azar Görüntülü Sohbet     794 Defa Okundu

Azar görüntülü sohbet uygulaması görüntülü arkadaş bulma uygulamasıdır. Yeni arkadaşlar ve bireylerle kameralı sohbet imkanı sunmaktadır. İlk olarak telefonda hizmet veren bu uygulama daha sonra azar web ( pc ) üzerinde de hizmet vermeye başlamıştır.

Azar Görüntülü Sohbet

Azar görüntülü sohbeti tanıyacak olursak;

Uygulamada değerli taşlar çeşitli servisleri kullanmak için gereklidir. Bu taşların kullanımı ve özellikleri ile merak edilenleri ve ödeme işlemlerini bilmeniz uygulamayı daha etkin kullanmanızı sağlayacaktır.

Değerli Taş Nedir ve Ne İşe Yarar?

Azar değerli taşlar, ekstra görüntülü aramalar, cinsiyet ve bölge tercihleri ya da arkadaş ekleme gibi işlemleri yapmak için kullanılan araçlardır. Preminium servisleri kullanmak için değerli taşlarınızın olması gerekir.

Nasıl Değerli Taş Satın Alabilirim?

Keşfet simgesine tıkladığınızda ekranda sağ üst köşede elmas simgesini göreceksiniz. Simgeye tıkladığınızda farklı fiyat seçenekleriyle değerli taş satın almanız da mümkün olacaktır. Farklı fiyat aralıkları ve değerli taş miktarlarıyla belirlenen listeden seçim yapabilirsiniz.

Nasıl Bedava Değerli Taş Kazanabilirim?

Değerli taş satın alabileceğiniz gibi bedava olarak da kazanmanız mümkün olmaktadır. Nasıl bedava değerli taş kazanırım diyorsanız, uygunsuz davranış sergileyen kullanıcıları rapor etmeniz gerekir. Gerçekten uygunsuz olan kişileri bildirmeniz değerli taş hediyesi kazanmanızı sağlar. Ancak hatalı bildirimler sizin hesabınızın askıya alınmasına neden olabilir.

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Telafi.Net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Kategoriler

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

         

Telafi.NET, Sohbet chat İştirakı olup tüm hakları saklıdır.